МОЗ оновив карантинний розподіл: більшість регіонів в «помаранчевій» зоні

Міністерство охорони здоров’я України оновило карантинний розподіл регіонів. Станом на 9 жовтня в «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки знаходяться 15 областей.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

Станом на 9 жовтня до «помаранчевої» зони епідемічної небезпеки віднесені: Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька та Чернівецька області.

Найвищий рівень захворюваності в Чернівецькій і Луганській областях – 768, Херсонській – 496, Харківській – 482.

В Україні за минулу добу, 8 жовтня, зафіксовано 15 908 підтверджених випадків COVID-19. Це менше, ніж днем ​​раніше, коли зареєстрували 16 362 позитивних тестів.

В Україні отримали дві дози вакцини від коронавируса вже більше 6 млн громадян. За минулу добу, 7 жовтня, проведено 127 685 щеплень.

Європейський союз оновив список країн «зеленої» зони, в’їзд з яких дозволений для туристів. До переліку, який буде діяти два тижні, внесли ОАЕ і Бахрейн, також в нього потрапила і Україна.

Кращий варіант при вакцинації використовувати один і той же препарат, але якщо та ж вакцина недоступна, можна деякі з них комбінувати.

загрузка…