Нардеп Беленюк про блокування трибуни: “Нам треба працювати над культурою спілкування в Раді” (Відео)

Жан Беленюк у "Гончаренко рулить"

Також депутат розповів, що його ставлення до конфліктів між спортсменами та звичайними людьми не змінювалось ще з дитинства

Народний депутат та олімпійський чемпіон із греко-римської боротьби Жан Беленюк вважає блокування трибун Верховної Ради неприпустимим – особливо із залученням спортсменів до роботи парламенту. Про це він заявив у шоу “Гончаренко рулить”.

“Я завжди казав, що нам треба працювати над формою й культурою спілкування в парламенті. Ці речі сприймаються всіма негативно. Ніхто не каже: о, сьогодні класно побилися в Раді”, – сказав Беленюк.

Також депутат розповів, що його ставлення до конфліктів між спортсменами та звичайними людьми не змінювалось ще з дитинства. “Це ламало долі чемпіонів”, – додав він.

Шоу “Гончаренко рулить” виходить на 5 каналі. Ведучий – нардеп Олексій Гончаренко. За кермом авто він спілкується з гостями про важливі події України та видає ексклюзив по найбільш резонансних темах.

Як повідомляв 5.UA, “Мене годували “завтраками”: легкоатлетка Килипко після виступу в Токіо емоційно “пройшлася” по чиновниках.