“Слуга народу” не наполягатиме на відставці Третьякової, – Арахамія

1

Про це глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія сказав в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", інформує Цензор.НЕТ.

Арахамія сказав, що не розуміє, чим викликані слова Третьякової.

"Чесно кажучи, вона моральна особистість. Я не розумію, може, там була криза за останні кілька днів – дуже напружено всі працювали … може, з цим пов'язано … я ще не спілкувався з нею додатково, після того, як це з'явилося", – сказав глава фракції.

Читайте також: Глави всіх фракцій і груп, крім "Слуги народу", підтримали відкликання Третьякової з посади голови комітету, – нардеп Батенко. ДОКУМЕНТ

За його словами, "слуги народу" у фракційному чаті були обурені коментарем Третьякової. І підписали заяву в регламентний комітет з проханням позбавити її права відвідувати п'ять пленарних засідань.

Звільняти Третьякову з посади голови комітету за цей вислів, на думку Арахамія, не варто.

"Людина щось сказала … ну це неприйнятно – те, що вона сказала … але не можна за слова. Глава комітету – це ж менеджерська посада … Якщо вона вирішить сама піти, то ми, звичайно, підтримаємо. Але ламати через коліно цю ситуацію ми не будемо", – зазначив Арахамія.

Раніше повідомлялося, що нардепка "Слуги народу" Галина Третьякова у фракційному чаті прокоментувала смерть нардепа Антона Полякова словами "одним ворогом менше". Пізніше було опубліковано скриншот повідомлення. У результаті, голови фракцій Ради вимагають зняти "слугу народу" Третьякову з посади голови комітету соціальної політики. А "слуги народу" просять відсторонити Третьякову від участі в 5 пленарних засіданнях Ради.

Пізніше Третьякова заявила, що не шкодує про слова щодо смерті нардепа Полякова: "Плакатиму лише за "слугами народу".