Зеленський іде за будь-якими своїми примхами і хоче, щоб уся система це слухняно виконувала – депутат (Відео)

Ростислав Павленко

Він розповів, для яких питань владі потрібен на 300% свій спікер Верховної Ради

Президент Володимир Зеленський іде за будь-якими своїми капризами і хоче, щоб вся система це слухняно виконувала. На цьому наголосив депутат “Європейської солідарності” Ростислав Павленко в програмі “Політклуб” Віталія Портникова.

“Зеленський, даючи інтерв’ю перед Новим роком, сказав: “я думав, що прийду і почну їх всіх вішати, а от виявляється там якісь закони, регламенти”. Це, на жаль, сидить всередині і дуже транслюється бажання іти за будь-яким своїм капризом і будь-яким моментальним бажанням і щоб вся система це слухняно виконувала”, – каже депутат.

Він додав: “Є така річ як людська психологія. Є люди, які захоплюються якимось масовими зборами, як багатьох із них пре від відчуття причетності до влади і що вони теж можуть когось там повісити, засудити і ще щось таке зробити, стверджуючи свою владу. Ну це глибока психологія, а до неї додаються абсолютно конкретні речі, наприклад конверти, про які вже говорено переговорено. Вони думають, що якщо вони в цій домінуючій групі, то тоді їм все. Вони дуже хочуть належати до цієї групи”.

Павленко розповів, для яких питань владі потрібен на 300% свій спікер Верховної Ради.

“Страшна відповідь полягає в тому, що для будь-яких. Тобто вони намагаються поставити людину, яка у разі чого зможе винести на голосування питання за будь-яку федералізацію країни, за новий варіант якихось угод, за воду в Крим, перепризначити вибори”, – пояснив народний депутат.

Як повідомляв 5.UA, Рада проголосувала за відставку Разумкова з посади голови ВРУ.

Нагадаємо, народні депутати від президентської монобільшості “Слуга народу” вирішили ініціювати відставку свого ж спікера Дмитра Разумкова. Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук залишається єдиним кандидатом на посаду в разі звільнення Разумкова. Що курйозно, Арахамія подав два звернення щодо відкликання голови ВР – друге було від свого імені.

Читайте також: “Незалежна гілка влади перетворюється на філію Банкової” – В’ятрович про брутальні порушення регламенту ВР

Крім того, іншими парламентськими фракціями, депутатськими групами та окремими народними депутатами внесені такі 5 пропозицій щодо кандидатур на посаду голови ВР – голова фракції “Голос” Ярослав Железняк, позафракційний народний депутат Гео Лерос, народні депутати від фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко та Яна Зінкевич. Згодом Лерос і Железняк зняли свої кандидатури.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.