У Харківській міській лікарні зайняті понад 85% COVID-ліжок (Відео)

Лікарня

Медзаклад шукає нових лікарів, які допоможуть у боротьбі з коронавірусом

Бракує лікарів. У Харківській міській лікарні зайняті понад 85% COVID-ліжок. У лікарні готові розгорнути ще 30-ть додаткових місць. Однак лише тоді, коли буде хоча б іще дві лікарські бригади. Про це повідомив чільник медзакладу Дмитро Черепов, передає “5 канал”. 

За його словами, дозвіл на нові ліжка від МОЗу отримали, нині шукають медиків. У кожній бригаді – по троє лікарів, шість медичних сестер та три молодших медсестри. У медзакладі готові укласти з ними контракти. 

Харків поки залишається у “помаранчевій” зоні. COVID-хворих приймають відділення п’яти лікарень у місті. Середня завантаженість ліжок – 61%. 

Однак міська профільна комісія напередодні вирішила посилити заходи безпеки у Харкові. Окрім обов’язкового температурного скринінгу та масок, мають бути лише наполовину заповнені зали театрів, кінотеатрів та концертних залів. 

“Ми робимо все, щоб не перейти до “червоної” зони, бо ви знаєте, що “червона” зона нами важко буде прийнята. Але якщо люди інтенсивно будуть вакцинуватися, якщо у трудових колективах, у тих же магазинах, на тому ж ринку усі будуть стояти з сертифікатом про вакцинування на руках, то їх же ніхто чіпати не буде”, – повідомила заступниця міського голови з питань охорони здоровя та соціальних питань Світлана Горбунова-Рубан.

Як повідомляв 5.UA, у Харківській області школярів відправлять на канікули з 18 жовтня з метою стримати розповсюдження коронавірусу.