За вказівкою Зеленського правоохоронці намагаються реанімувати бездоказовий фейк про Порошенка – заява “ЄС”

ЄС

Зрив спецоперації із затримання вагнерівців

Зазначається, що на тлі плачевних результатів власного урядування, чинна влада вкотре намагається очорнити інших

У “Європейській Солідарності” прокоментували нещодавні події пов’язані із розслідуванням журналістів “Схем” та діями Володимира Зеленського. Зазначається, що на тлі плачевних результатів власного урядування, чинна влада вкотре намагається очорнити інших. Про це повідомляє пресслужба партії “Європейська Солідарність”.

“ЄС” радить голові СБУ перевірити самого себе і Володимира Зеленського на предмет їхньої спільної злочинної участі у пограбуванні вкладників ПриватБанку на $41 млн; виведенні цих брудних грошей Коломойського в іноземні юрисдикції з метою ухилення від сплати податків і придбання елітної закордонної нерухомості”, – йдеться в повідомленні. 

В “Європейській Солідарності” наголосили, що час перевірити нарешті причетність особисто Зеленського і керівника його Офісу до зливу росіянам секретної спецоперації із затримання російських військових злочинців із так званої приватної армії Вагнера.

“Так само негайній перевірці підлягає перерахунок $60 млн доларів на окуповані території з державного “Укрексімбанку”. Адже це означає участь у фінансуванні тероризму з боку керівника цієї установи Мецгера, чи то кума, чи то друга, чи то свата Зеленського, який підніс його на цю посаду і якому дає публічні вказівки щодо руху коштів. Про це принаймні свідчить їхня минулорічна телефонна розмова у присутності журналістів”, – розповіли в пресслужбі. 

“Щоби створити димову завісу і відволікти увагу суспільства від злочинів влади, виявлених розслідувачами і оприлюднених цього тижня, правоохоронці за прямою вказівкою Зеленського намагаються реанімувати свій давній і абсолютно бездоказовий фейк про нібито зв’язок Порошенка із Медведчуком”, – наголосили в “Європейській Солідарності”. 

Зазначається, що на тлі плачевних результатів власного урядування, влада вкотре намагається очорнити Петра Порошенка як лідера української, проєвропейської опозиції.

“Петро Порошенко вкотре категорично відкидає звинувачення з боку влади і вважає їх класичним взірцем сфабрикованих політично вмотивованих справ і чорного піару проти політичних опонентів”, – йдеться в повідомленні. 

“Зеленський знову бреше, і в цьому – нічого нового”, – підсумували в “ЄС”. 

Як повідомляв 5.UA, розслідування Pandora Papers викрило схеми відмивання не тільки оточення Зеленського, а й Путіна.