Pandora Papers: РГК НАБУ закликало Ситника поставити це розслідування в пріоритет

Артем Ситник

Члени Ради громадського контролю наголосили на значному суспільсному резонансі

Рада громадського контролю Національного антикорупційного бюро провело засідання за участю директора НАБУ Артема Ситника та головного детектива Андрія Калужинського. Про це йдеться на сторінці РГК. 

Зокрема, на ньому була підкреслена важливість всеосяжного розслідування Pandora Papers, які були нещодавно оприлюднені журналістами. Так, члени РГК підкреслили неймовірну увагу з боку суспільства. 

Директору НАБУ було запропоновано поставити це завдання у пріоритет, щоб розслідування відбулося якомога швидше.

Також на засіданні відзвітували про стан розслідування справ у КМДА. Зокрема в ході розслідувань було об’єднано справи “Подільсько-Воскресенського мосту та Шулявського шляхопроводу.

Крім того в ході засідання члени РГК повідомили керівництву НАБУ, що направили офіційну заяву про злочин, який стосується ПриватБанку.

Як повідомляв 5.ua, найвпливовіші світові медіа висвітлюють результати журналістського розслідування Pandora Papers. Зокрема, BBC, CNN, WP і Guardian пишуть про зв’язки “антиолігархічного” Зеленського з офшорами та Коломойським. Наприклад, газета Guardian повідомила про зв’язки структур Зеленського з російськими компаніями.